sobota, 28 maja 2011

About Malocclusion and Strachowice Airport by bike

Jakie są objawy nieleczonej wady zgryzu (retrogenia) i problemu ze stawem skroniowo-żuchwowym w moim przypadku ( to są objawy po półtorarocznym noszeniu szyny odciążającej staw)? Uczucie przeszkadzania w okolicach skroni, czasem bardzo lekkie bóle w okolicach stawów skroniowo-żuchowych i lekkie przeskakiwanie w prawym stawie ( przy bocznych ruchach językiem w prawym i lewym), strzelanie przy odginaniu głowy do tyłu, szumy uszne, napięcie mięśni z tyłu szyi, na barkach i wzdłuż kręgosłupa, przykurcze mięśniowe, nie mogę wykonać skłonu do ziemi, przy prostych nogach, mimo, że od dawna się rozciągam ( codziennie rano streching), przykurcze w rejonie miednicy. Taka wada zgryzu, może oddziaływać na bardzo oddalone regiony ( nawet na stawy skokowe). Wiadomo, że wady zgryzu niekorzystnie wpływają na cały aprata ruchowy i ja to odczuwam, dlatego codziennie się rozciągam i gimnatykuję ( żeby się usprawnić). Problemy przy czytaniu, źle funkcjonujący aparat mowy ( nieprawidłowo). Przeszkadzanie przy widzeniu. Złe oddychanie.Co pamiętam z wykładów z Inżynierii Biomedycznej na Wydziale Mechanicznym Politechniki: Prawo Wolfa: Nieużywany narząd zanika.

DziękujęMarcinWhat are the symptoms of untreated retrogenia and temporomandibular disfunction in my case (after wearing the rail debulking join for a period one and a half years)? Disturbens feeling in the temple area ( right and left, right is worse), sometimes light pains at the joins area, leaping on the right join ( during the round movement of tanque right and left), sound of crutching when moving head backward, ears humes, muscle tension on the back of the neck, on the shouldersa and along the spain. Muscle tension, I can not perform the slop to the grand with straight legs, even though I stretched for a long time. Muscle tension on the pelvic region. It is known that such a malocclusion can affect the very outermost regions of the locomotor system.( even at the ankles). It is known that malocclusion can affect the entire human locomotive system, I feel it for this reason I practise streching every day. Problems with reading, poorly functioning speech engine, interfering with vision, bad breath.What I remember for the lecture of Biomechanical Engeneering at the Mechanical Department Technical Uniwersity Wroclaw?: Wolf's Law: Not used organ disappears.

Than You.MarcinSzukam pracy. Szukam pracy. Dzisiaj byłem na rowerze. Jechałem koło stadionu pryz ulicy Lotniczej. Potem dwa przejazdy kolejowe. Potem skrót przez park do ulicy biegnącej na lotnisko o nazwie Strachowice. Za lotniskiem skręciłem w lewo na polną drogę. Kiedyś jakaś kobieta pytała mnie o drogę na lotnisko i powiedziałem, że nie dojedzie do lotniska, bo są roboty drogowe a ona zapytała o polną droge, czy da się nią dojechać do lotniska. Ja wtedy zobaczyłem i powiedziałem, że nie wiem. Zapamiętałem tą polną drogę. Pojechałem nią dzisiaj. Dojechałem do dużego budynku lotniska. Skręciłem i pojechałem wzdłuż płotu lotniska. Widziałem sarnę. Zrobiłem jej zdjęcie, jak już była bardzo daleko. Reakcja sarny jest bardzo szybka. Ona bardzo szybko ucieka. Zrobiłem zdjęcia, gdy była bardzo daleko. Zanim wyciągnałem aparat… . Kiedyś miałem podobny przypadek z lisem. Zatrzymałem się w lesie i robiłem ćwiczenia szerokiego wymawiania samogłosek. Miałem zamknięte oczy. Usłyszałem, że w zaroślach coś się porusza. Spojrzałem i nic nie było. Bo krzaki wszystko zakrywały. Słyszałem przesuwający się dźwięk. Po chwili, koło krzaka przy drodze zaobaczyłem rudego lisa. Potem mogłem podziwiać reakcję jego mięśni ( bardzo szybka reakcja). W tej samej sekundzie, kiedy na mnie spojrzał był już kilkadziesiąt metrów dalej. Szybko uciekał. Spojrzał i był już daleko ode mnie. Bilans zwierząt spotkanych tej wiosny w okolicach Wrocławia w lasach: jeden lis i trzy razy sarny ( raz widziałem trzy, albo cztery sarny, raz dwie przed Wysokim Kościołem, dzisiaj jedną).

Potem zgubiłem korbę od roweru w trawie ( odpadła mi, wykręciła się). Przeszukałem całą polną drogę, znalazłem korbę, ale nie mogłem jechać, bo mi odpadała. Nie miałem klucza, żeby ja pożądnie przykręcić. Widziałem samoloty startujące z lotniska: dwa razy Boeing 737 ( Ryanair) i raz jakiś ze śmigłami, jeden helikopter. Te Boeingi 737 startują, jak rakieta. Dobrze to wygląda.

Potem znalazłem dobry skrót przez las do drogi wylotowaj na Samotwór. Piechota wtróciłem na Kozanów, bo mi korba odpadała. Nie mogłem jechać, bo się bałem, że mi śrubka zginie i będzie źle. DziękujęMarcin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz