piątek, 20 maja 2011

New rail and shifter Shimano SIS Index

Mam nową szynę dwumilimetrową. Wydaje mi się ona kanciasta ( z nierównościami). Człowiek, który ma taką wadę szkieletową, prawdopodobnie nie będzie czuł się dobrze z żadną szyną, choćby była bardzo dobra, bo główny problem nie tkwi w szynach, tylko w wadzie zgryzu ( ale ta mi się wydaje kanciesta. Miałem takie, które się lepiej układały). Zęby muszą mieć równomierne podparcie na całej długości, bo inaczej jest źle. Staw może się zniszczyć, gdy zęby nie mają równomiernego podparcia na całej długości. Siły nie rozkładają się równomiernie na zębach.
Obecnie źle się czuję.

I have new rail. It seems to me it is angular (with inequalities). Someone who have problem with orthognatic malocclusion, probably won’t feel good with any rail, even when rail is the bast, because the main problem is not with the rail, only the malocclusion. Teeth should be evenly support the entire length of. Join may by destroy, when teeth havn’t evently support the entire lenght. The forces are not distributed evenly on the teeth.
I am in bad condition.

I have disturbens feeling in the right temple area. Sound of crutching when I turn my head backword. I am looking for the job.

Zniszczyła mi się prawa manetka w rowerze ( gripshift od Gianta GSR 200 – moim zdaniem te manetki montowane w rowerach Giant GSR 200,500 nie są najlepszym pomysłem). Kupiłem tanią manetkę firmy Shimano. Shimano SIS Index (13 złotych). Na razie sprawuje się dobrze. Zobacze ja będzie z nią w przyszłości. Boje się trochę o zapięcie w tej manetce. Manetka ma prostą budowę. Dobrze zmienia się na niej przełożenia. W koplecie dostaje się metalową linkę do przerzutki.

My right shifter is destroyed ( gripshift from Giant GSR 200. I think that shifters from Giants GSR 200 and 500 wasn’t the best). I bought cheap shifter Shimano. Shimano SIS Index ( price 13 złotych). I think it is good . I’ll see how it will by in the future. I'm afraid a little bit of closure. Shifter has a simple construction. Changing gear is good. On the set is a steel cable to the derailleur.

Writting this blog is not easy for my fith malocclusion.

Thank you. Dziękuję

Marcin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz