sobota, 26 marca 2011

Przepis na rybę gotowaną.

Przepis na rybę gotowaną: 1) Mało marchewki, pietruszka, seler ( podobno ryba lubi seler. Czy to jest prawda). Kroimy w kostki i dajemy na patelnię. Trochę kostki rosołowej Knorra 2) Zalewamy wodą i przez dziesięć minut dusimy. 3) Dodajemy rybę i gotujemy piętnaście – dwadzieścia minut. Niedługo. Jaki rodzaj ryby? Sola.Człowiek tęskni do ludzi prawdziwych

Tych co mają w sobie prawdę

Tych co wierzą

I walczą

O marzeniaDo ludzi, w których jest mocMyślenie jest ważne. Jak nie ma myślenia, to jest źle.

Pieniądze nie są najważniejsze. Ktoś kto goni tylko za pieniędzmi dużo traci radości.

Co nie znaczy, że pieniądze nie są potrzebne. Człowiek potrzebuje pieniędzy, żeby kupić różne rzeczy ( jedzenie, ubranie, leki, dom, środek transportu). Za prace należy się dobra zapłata.

Ten co jest wierny w małej rzeczy będzie wierny w wielkiej.

Polacy powinni starać się zatrzymać tu ludzi inteligentnych. Za granicą są wysokie zarobki. Czy do dobrego funkcjonowania państwa potrzebna jest inteligencja? Każdy naród potrzebuje inteligencji.I woke up at seven and went by bike to Obornicka street. I want to go to Trzebnica by bike, but it rained. I made photos, saw four roes, made exercise and returned home. I was looking for the job via Internet and listened to music, ate dinner ( fish cold sola with white rise, and tomato juice). I have got bad condition.

Thank youMarcin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz