piątek, 25 lutego 2011

O seksie

Mam dzisiaj mniejszą ochotę na pisanie bloga.

Trochę myślenia o seksie:

Potrzeba seksualna u mężczyzn uruchamia się głównie chyba poprzez wzrok ( mężczyzna widzi atrakcyjną kobietę i zaczyna mieć potrzebę całowania jej i dotykania). U kobiet potrzeba seksualna pojawia w skutek dotykania. Istnieją różnice w psychice mężczyzny i kobiety. Potrzeby kobiet i mężczyzn wzajemnie się zazębiają. On widząc ją myśli o tym, żeby ją pieścić i całować. Ona chce być pieszczona i całowana, ale to uruchamia się dopiero pod pływem bodźców dotykowych.

Niektórzy ludzie mówią o tym, że seks nie jest najważniejszy w związku. Mężczyźni często myślą o seksie. Kobieta do seksu potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i zaufania do partnera. Czy to jest prawda? Kobieta chce uprawiać seks, tylko z ukochaną wybraną osobą? Czy to jest prawda?

Gdyby nie było seksu ludzie żyliby osobno a nie w parach. Seks jest siłą pozytywną, sprawiającą, że ludzie płci przeciwnej łączą się. Skąd zatem bierze się złe myślenie o seksie? Skąd problemy z seksem? Przestępstwa na tle seksu? Czy antykoncepcja jest dobra dla zdrowia? Problem niechcianych dzieci?

Seks a rodzina. Seks a możliwość poczęcia dziecka i wiążąca się z tym odpowiedzialność.

Seks a zdrowie. Zagadnienie współżycia przed ślubem. Mam mniejszą ochotę na pisanie bloga.

Wymieniłem sobie kasetę w rowerze na inną ( siódemkę) i to jest prawda. Nie czuję się za dobrze ze stawem skroniowo-żuchwowym i to naprawdę proszę na mnie źle nie patrzeć. Dziękuję.Marcin

Marcin (18:57)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz