środa, 19 stycznia 2011

01:44

Jak sobie poradzić z takim problemem? Nie mogę zasnąć z powodu kaszlu i duszności. Mam zimne nogi. Gdy się kładę kaszel się wzmaga. Więc siadam do komputera i zaczynam coś pisać. Muszę wstać o godzinie 6:00, żeby na 9:00 dojechać rowerem na drugi koniec Wrocławia w celu odebrania szyny odciążającej staw skroniowo-żuchwowy. Ciekawe czy ta szyna będzie się trzymała zębów? Szyna musi się trzymać zębów. W przeciwnym razie jest źle, bo człowiek zaciska szczękę, żeby utrzymać szynę na zębach. W nocy nie można spać,

bo szyna odpada. Szyna musi się trzymać zębów. Nie mogę spać przez to przeziębienie. Najchętniej bym się wyprowadził od rodziców, bo mam ojca z problemami psychicznymi i ciężko z nim wytrzymać. Przydałaby mi się jakaś praca. Nie da się wyprowadzić bez pracy. Cena pokoju do wynajęcia to około 500 złotych na miesiąc. Najlepiej mieć własny dom. Ale za dom, to już się płaci bardzo dużo. Może kiedyś jak się wyleczę z tych problemów zdrowotnych i będę miał jakąś dobrą pracę, uda mi się kupić dom. Dom jest dobry.

Moim zdaniem, źle jest mieszkać w centrum miasta, bo powietrze jest niezdrowe i dużo hałasu jest. Najlepiej mieszkać po za miastem. Wśród przyrody. Tylko niezbyt daleko, żeby nie było problemów z dojazdem.

Dziękuję.Marcin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz